18 Αυγ

ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΗ ΜΕ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΟ ΟΜΙΛΟ
Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ Η/P, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΕΝΣΗΜΑ, ΔΩΡΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Telephone
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΑΤΕΚΕ]

Από κατασκευαστική εταιρεία στον τομέα των πετρελαιοειδών, πρατηρίων υγρών καυσίμων και μεταλλικών κατασκευών ζητείται Τεχνίτης με δίπλωμα οδήγησης κατηγορίας Γ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΑΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΟΝΟ. ΕΠΕ]

ΟΔΗΓΟΣ 4 ΑΞΟΝΙΚΟΥ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΟΥ

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

Ζητείται οδηγός Β' κατηγορίας από την εταιρία Φραγκόπουλος Ευθύμιος & Σία ΟΕ στο Λαγκαδά Θεσσαλονίκης

03 Σεπ
Θεσσαλονίκη [FRESH WATER]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ

27 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Νεα Δοξα]

Οδηγός Φορτοταξί Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ κατηγορίας Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε Μεταφορική Εταιρεία Ζητείται Οδηγός φορτοταξί από Μεταφορική εταιρεία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης τηλ: 2310513498