16 Αυγ

Υπάλληλος κρεοπωλείου

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

άτομο, ανεξαρτήτου φύλου, για υπάλληλος κρεοπωλείου.
Αρμοδιότητες: ως βοηθός κρεοπωλείου
Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παρασκευασμάτων, εξυπηρέτηση πελατών
Η εταιρία προσφέρει: μερική απασχόληση, ανατολική Θεσσαλονίκη

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Μελίνα Παρχαρίδου]

Ζητείται μόνιμος υπάλληλος από εταιρεία Βιολογικού Καθαρισμού ( Στρωμάτων Καναπέδων Αυτοκινήτων ). Οι καθαρισμοί γίνονται στην οικεία των πελατών σε όλη τη Θεσσαλονίκη και στο κατάστημα της εταιρείας στον Εύοσμο. Απαραίτητα εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, δίπλωμα οδήγησης. Προαιρετικά κάρτα ανεργίας σε ισχύ τουλάχιστον 3 μήνες. Παρέχεται Μισθός 800€ και Ένσημα Αποστείλετε πλήρες βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Credor]

Ζητείται υπάλληλος για αγροτικές εργασίες, φορτώσεις, παλετοποίηση, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία, με δίπλωμα οδήγησης Γ' κατηγορίας. Πενθήμερη, οκτάωρη, πρωινή εργασία, μισθός βασικός και ασφάλιση. Περιοχή αεροδρομίου Θέρμη, Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ, Νέα Μεσήμβρια]

Υπάλληλος Απαραίτητα Προσόντα: Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ThessBiologiko]

Ζητείται νεαρός για βιολογικούς καθαρισμούς Αυτοκινήτων. Οι καθαρισμοί πραγματοποιούνται στην οικεία των πελατών σε όλη τη Θεσσαλονίκη και περίχωρα και στο κατάστημα της εταιρίας στον Εύοσμο. Πλήρης Απασχόληση, Πρωινό Ωράριο, Μισθός και Ένσημα. Απαραίτητα κάρτα ανεργίας σε ισχύ τουλάχιστον 3 μήνες, Δίπλωμα Οδήγησης και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [HOTEL]

Ζητείται άντρας υπάλληλος υποδοχής για ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης για την απογευματινή(15:00-23:00) και νυχτερινή βάρδια(23:00-07:00). Αρμοδιότητες: Προετοιμασία κάρτας αφίξεων ημέρας- Έλεγχος χρεώσεων για επερχόμενα check out Πλήρης διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και email Διαχείριση ζητήσεων, κρατήσεων Έλεγχος και διαχείριση extranets (Booking.com/Expedia κτλ) Έλεγχος επερχόμενων Αφίξεων (room check) Διεκπεραίωση check-in και check-out Ταμειακές...

... συναλλαγές (πληρωμές πελατών, έκδοση τιμολογίων κλπ)
Ενημέρωση και έλεγχος ξενοδοχειακού προγράμματος
Καλωσόρισμα επισκεπτών κατά την άφιξή τους και ανάθεση δωματίων
Παραχώρηση πληροφοριών για το ξενοδοχείο, τα δωμάτια, τις τιμές και τις υπηρεσίες
Έγκαιρη ανταπόκριση σε παράπονα πελατών με επαγγελματισμό
Συνεννόηση με το προσωπικό καθαρισμού ούτως ώστε να εξασφαλίζεται η καθαριότητα και η τακτοποίηση όλων των δωματίων

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία
Ευχάριστη προσωπικότητα
Ομαδικό Πνεύμα
Επικοινωνιακές δεξιότητες
Επαγγελματική και ξενοδοχειακή εμφάνιση και συμπεριφορά
Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
Άριστη χρήση Η/Υ
Καλή γνώση του προγράμματος MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
Γνώση και ικανότητα χειρισμού προγράμματος ξενοδοχειακών κρατήσεων

Επιθυμητά Προσόντα:
Πτυχίο στα τουριστικά θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
Γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί αλλά δεν είναι προαπαιτούμενο

Η εταιρία προσφέρει:
Μισθός
Ασφάλιση
Άριστο εργασιακό περιβάλλον
Άμεση πρόσληψη