16 Αυγ

Α Μάγειρας-Μαγείρισσα-Ψήστης

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς).
Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας.
Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Αθήνα [ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΥΖΟΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ]

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΓΕΙΡΑΣ-ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΓΙΑ ΖΕΣΤΗ & ΚΡΥΑ ΚΟΥΖΙΝΑ από ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ, για πλήρη απασχόληση, έως 40 ετών, επικοινωνιακός-η, ευχάριστος-η και δυναμικός-η για άμεση πρόσληψη. Αποστολή Βιογραφικού στο παρακάτω email. Υπεύθυνος : ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* επιθυμεί να προσλάβει, προϊστάμενο εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά για τα παραρτήματά του, Προϊστάμενο Υποδοχής. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων, άριστη γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, άριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχεία 5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά Προϊσταμένη Ορόφων (σε διάφορα μέρη της Ελλάδας). Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία, ομαδικό πνεύμα, γνώση αγγλικών. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, διαμονή.

19 Σεπ
Πανελλήνια [Lambre Greece cosmetics]

Ζητούνται συνεργάτες για εργασία από το σπίτι μέσω ίντερνετ.