16 Αυγ

Ζητείται σέρβις

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρος/α σε εστιατόριο ξενοδοχείου και στο beach bar
Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν, γνώση Αγγλικής γλώσσας
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση κι άλλης γλώσσας
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, διαμονή, διατροφή
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
Αθηνά Καραμανάβη

Σχετικες Αγγελιες

26 Αυγ
Πανελλήνια [JOB TRUST]

Προσφέρουμε groom/bellboy για 5 * ξενοδοχείο στην Κρυοπηγή, Χαλκιδικής. Απαιτήσεις: Δίπλωμα οδήγησης Άριστο επίπεδο Αγγλικών Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας. Οφέλη: Ελκυστικό μισθό, διαμονή και 3 γεύματα την ημέρα που παρέχει το ξενοδοχείο Εκπαίδευση στην εργασία Τοποθεσία: Κρυοπηγή, Χαλκιδικής Διάρκεια: 2 μήνες Κάντε μια ηλεκτρονική αίτηση στο www.jobtrust.gr και καλέστε μας για μια συνέντευξη στο Skype: jobtrust ή Viber / WhatsApp:...

... +30 6988 248 850

Ώρες λειτουργίας: Δευτέρα έως Παρασκευή 09.00 - 17.00 Ελληνική τοπική ώρα.

Tags:

26 Αυγ
Πανελλήνια [MISTER BARBEQUE]

Ανεξάρτητος πωλητής για καταστήματα χρωμάτων - σιδηρικών Αρμοδιότητες: Πωλητής Απαραίτητα Προσόντα: Ανεξάρτητος πωλητής με πελατολόγιο που θέλει να προσθέσει κωδικούς στην γκάμα του

21 Σεπ
Νέα Μουδανιά [Δεληγιαννίδου Αναστασία]

Τα Dyslexia Centers Pavlidis Method Νέων Μουδανιών, αναζητούν ψυχολόγους για πλήρη απασχόληση. ΥΤπεύθυνη Δεληγιαννίδου Αναστασία

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

20 Σεπ
Αθήνα [Δημήτρης]

Ζητείται πωλήτρια, έως 40 ετών, για δουλειά σε κατάστημα στο Μοναστηράκι. Απαραίτητη γνώση Αγγλικών. Θα προτιμηθούνε κοπέλες με προϋπηρεσία και γνώσεις ξένων γλωσσών. Full απασχόληση, ασφάλιση, καλές αποδοχές!