16 Αυγ

Σερβιτόρος-α

Βόλος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για  Καφετέρια

Περιοχή: Βόλος, Αλυκές

Απαραίτητα προσόντα:
Εμπειρία σε αντίστοιχο πόστο

Επιθυμητά προσόντα:
Γνώση Αγγλικών

Παροχές:
Εξαήμερη εργασία,  κυλιόμενο ωράριο
Ασφάλιση
Δεν καλύπτεται διαμονή

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη-α - Βοηθό Κουζίνας για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Προετοιμασία πρώτων υλών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη

21 Αυγ
Πανελλήνια [ευη]

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

20 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφέ - εστιατόριο. Περιοχή: Γαλάτσι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενο ωράριο

01 Αυγ
Βόλος [Volterra Shop Βόλος]

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Η επιχείρηση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος Volterra, αναζητά Πωλητή / Πωλήτρια για το κατάστημα του Βόλου. Προσόντα Υποψηφίων: Εμπειρία σε πωλήσεις (επιθυμητή) Πτυχίο Λυκείου / ΤΕΙ /ΑΕΙ Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή) Γνώση Η/Υ (επιθυμητή) Ηλικίας έως 35 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

30 Ιουλ
Κατερίνη [Εστιατόριο]

Ζητείται άτομο για σέρβις στο εστιατόριο "Απόλαυση" στην Κατερίνη. Μόνιμη συνεργασία. Απαραίτητη η προηγούμενη εμπειρία.