14 Αυγ

Κοπέλες για promotion

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία.
Επιθυμητή εμπειρία εργασίας.

Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email.
Κατόπιν της απάντησης σας στο email θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη.

Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία. Επιθυμητή εμπειρία εργασίας. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Θεσσαλονίκης, 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

24 Αυγ
Αθήνα [ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΛΑ]

ΦΥΛΑΞΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ Αρμοδιότητες: Δημιουργική απασχόληση παιδιών Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη για τα παιδιά, συνέπεια , εντιμότητα, υπευθυνότητα.

23 Αυγ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

23 Αυγ
Αθήνα [RESEARCH SYNELIXIS]

Ζητείται καθηγητής Χρηματοοικονομικής-Τραπεζικής, για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος. Πρόσθετο προσόν, Διδακτορικός τίτλος σπουδών.