14 Αυγ

Άτομα για Πρακτική άσκηση στους τελειόφοιτους ΤΕΙ και ΙΕΚ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία μας δίνει την ευκαιρία να κάνετε την πρακτική σας άσκηση στους τομείς όπως:
1. Προγραμματισμός php, mysql
2. Γραφιστική και web design
3. Δημόσιες σχέσεις και εμπόριο
4. Δημοσιογραφία και MEDIA

Η 16ετή εμπειρία της εταιρείας μας σας δίνει τα απαραίτητα εφόδια για να έχετε μια αποτελεσματική επαγγελματική πορεία στην αγορά.
Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας.
Για περισσότερα στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.
Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Η εταιρεία μας δίνει την ευκαιρία να κάνετε την πρακτική σας άσκηση στους τομείς όπως: 1. Προγραμματισμός php, mysql ...

Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας
Για περισσότερ, στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.
Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

Tags:

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

21 Αυγ
Αθήνα [Μαλου Ενδυματα]

Εργάτης Αρμοδιότητες: Εποχιακή Απασχόληση Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία ή μη

20 Αυγ
Αθήνα [Στέλιος Ευσταθίου]

Ζητείται εσωτερική γηροκόμος για την φύλαξη και φροντίδα ηλικιωμένου ΑΜΕΑ στο Καματερό.

19 Αυγ
Αθήνα [NK MEDIA]

Ζητείται συνοδός ασφαλείας έως 35 ετών, με προηγούμενη εμπειρία, κάτοχος μηχανής μεγάλου κυβισμού με δίπλωμα, για συνοδεία επίσημου προσώπου. Προσφέρεται πολύ καλός μισθός και ασφάλιση. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.