19 Σεπ

ΛΑΝΤΣΙΕΡΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Για ψητοπωλείο – εστιατόριο, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.
Υπεύθυνος: Ραχιώτης Χρήστος

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ ΣΠΥΡΟΥ ΜΠΑΚΑΛΗ ΟΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ , ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Α)ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ Β ΚΑΙ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β)ΔΙΕΚΠΑΙΡΕΩΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΕΜΗ.

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [MASSAGE INN Network]

ΝΕΟΣ -Α, μασέρ - μασέζ με γνώσεις μάλαξης ζητείται για μερική ή πλήρη απασχόληση στο δίκτυο των 3 καταστημάτων Massage Inn στη Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email, με θέμα: "Για αγγελία 11/19_MASSNET_03"

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ]

Καθηγητής Φυσικής ζητείται για μαθήματα σε φροντιστήριο στην Επανομή Θεσσαλονίκης. Καλέστε καθημερινά 14:00 - 21:00 στο παρακάτω τηλέφωνο.

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [Anastasia Hair Studio]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ / ΚΟΜΜΩΤΗΣ από κομμωτήριο στη Λεωφόρο Στρατού Πολίχνης. Παρέχονται: Πλήρης απασχόληση, ικανοποιητικός μισθός και πλήρης ασφάλιση. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στον χώρο της κομμωτικής Διάθεση για εργασία Συνέπεια και Επαγγελματισμός Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι-ες να επικοινωνήσουν στο παρακάτω τηλέφωνο.

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [Green Family AE]

Αν έχεις διάθεση και όρεξη για να δουλέψεις σε ένα όμορφο και δυναμικό περιβάλλον, είσαι το κατάλληλο άτομο για να συμπληρώσεις την οικογένεια μας! Στην οικογένεια της Green Family, για πάνω από 20 χρόνια, είμαστε δίπλα στον καταναλωτή με σκοπό την άψογη εξυπηρέτησή του. Και είμαστε ικανοποιημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό, η οικογένεια μας, αποτελείται από ταλαντούχους ανθρώπους που πρωταρχικό στόχο έχουν την ικανοποίηση...

... των αναγκών του πελάτη με επαγγελματισμό μέσα από την καλύτερη πρόταση καθημερινών αγορών από μια πλήρης και επιλεγμένη γκάμα προϊόντων.

Αναζητάμε για την Θεσσαλονίκη (Ν. Ραιδεστό), Βοηθό αποθήκης.

Απαραίτητα Προσόντα:
- Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, εργατικότητα, επαγγελματισμός.
- Τήρηση διαδικασιών & χρονοδιαγραμμάτων, συνέπεια, άνεση σε εργασία υπό πίεση.
- Ευκολία στη συνεννόηση & την εκτέλεση οδηγιών.
- Ομαδικό πνεύμα.
- Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση καθώς και δίπλωμα οδήγησης.

Παροχές:
- Ικανοποιητικός μισθός
- Ασφάλιση
- Δυνατότητες εξέλιξης

Η οικογένεια μας περιμένει την αίτηση σου στο παρακάτω email και ίσως είσαι εσύ το επόμενο μας μέλος!