12 Αυγ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΑΡΟΣ έως 35 ετών.
Η εργασία είναι 9ωρη / 7 ημέρες την εβδομάδα και η ειδικότητα, πωλητής στις αντλίες καυσίμων (όχι πλυντήριο).
Υπάρχει δυνατότητα επέκτασης ωραρίου για να ανεβάσετε το μισθό σας.
Απαραίτητη προϋπόθεση ευγένεια και διάθεση προς την εξυπηρέτηση του πελάτη.

Παρέχεται διαμονή
Η θέση εργασίας είναι για όλο το χρόνο
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Extra:
Tips
Δώρο Χριστουγέννων & Πάσχα
Επίδομα αδείας
26 Ημέρες άδεια το χρόνο.
5€/ώρα η Υπερωρία
αμοιβή 900

Telephone
santo oil ee

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Θήρα [White Pearl Villas]

Υπάλληλος γραφείου ζητείται για γραμματειακή και λογιστική υποστήριξη ομίλου ξενοδοχείων στην Οία Σαντορίνης. Αρμοδιότητες: καταχώρηση τιμολογίων, κρατήσεις, χρεώσεις, επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Απαραίτητα Προσόντα: εξαιρετική γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά), ευχέρεια χρήσης υπολογιστή, πελατοκενρική αντίληψη Επιθυμητά Προσόντα: γνώση βασικής λογιστικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό, διαμονή και δυνατότητα εργασίας όλο το χρόνο

05 Φεβ
Θήρα [Homeric Poems]

Το ξενοδοχείο Homeric Poems, το οποίο βρίσκεται στο Φηροστεφάνι Σαντορίνης, αναζητά νυχτερινό υπάλληλο υποδοχής για 8ωρη εργασία, την περίοδο Απρίλιος - Νοέμβριος(αρχές) '20. Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Πολύ καλή γνώση Η/Υ Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε σε εποχιακό ξενοδοχείο Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση για την σεζόν Απρίλιος '20 - Νοέμβριος '20 Διαμονή Διατροφή

27 Φεβ
Αθήνα [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει:Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

25 Φεβ
Τρίκαλα [Φαρμακείο]

Ζητείται κοπέλα έως 29 ετών, για εργασία πλήρους απασχόλησης σε φαρμακείο. Μισθός βασικός. Απαραίτητη η κάρτα ανεργίας. Κατά προτίμηση με προϋπηρεσία σε φαρμακείο ή σπουδές στον τομέα υγείας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.