12 Αυγ

Μηχανογράφος - Πωλητής

Λάρισα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Info plus εταιρεία πληροφορικής με έδρα την Λάρισα 23ης Οκτωβρίου 27, αναζητεί ( Πωλητή – Μηχανογράφο ).
Αρμοδιότητες:
1. Πωλήσεις Ολοκληρωμένων Λύσεων Πληροφορικής – Μηχανοργάνωσης, Μηχανογράφησης
2. Πωλήσεις ( Λογισμικού ) για επιχειρήσεις όπως :
α) Εμπορικές Εφαρμογές ( ERP )
β) Εφαρμογές Εστίασης ( Εστιατόρια – Bar – Delivery )
γ) Λοιπές εφαρμογές ( Ξενοδοχειακά πακέτα – Γεωργικές επιχειρήσεις - Κρεοπωλεία κλπ )
δ) Λύσεις Εντατικής Λιανικής ( Super Market – Mini Market )

Απαραίτητα Προσόντα:
Γνώσεις Εμπορικών - Λογιστικών εφαρμογών (Erp Pegasus – Soft One – Megasoft κλπ. )
Ξένες Γλώσσες ( Αγγλικά )
Επιθυμητή προϋπηρεσία
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Δίπλωμα οδήγησης

Επιθυμητά Προσόντα:
Μηχανοργάνωση - Μηχανογράφηση

Η εταιρία προσφέρει:
Πλήρης απασχόληση
Bonus επί των πωλήσεων

Επικοινωνήστε μαζί μας άμεσα τηλ. 2410 285 280 & 6972 818 998 ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω Email.
Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί εμπιστευτικότητα και η επικοινωνία θα γίνεται με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων.

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Η SENS CREATION, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα την Αθήνα για full time απασχόληση, σε καταστήματα παιχνιδιών για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας (09:00-18:00). Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230

16 Οκτ

Εταιρεία ζητάει για άμεση πρόσληψη νέες και νέους συνεργάτες για πώληση τσιγάρων & ποτών σε σημεία λιανικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

16 Οκτ

ΜΕΓΆΛΗ αλυσίδα ηλεκτρονικών, ζητά πωλητές 18 έως 27 ετών, με εμπειρία στην πώληση προϊόντων. Πλήρης απασχόληση. Επιθυμητή η ικανότητα οργάνωσης. Παρέχεται ικανοποιητική αμοιβή και ασφάλιση. Προοπτική εξέλιξης. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848321

16 Οκτ

ΠΩΛΗΤΗΣ ( 09:00-19:00 ) Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Η Sens Creation αναζητά κοπέλες 18 έως 28 ετών, υπαλλήλους με έδρα τη Αθήνα, για full time απασχόληση σε καταστήματα λιανικής πώλησης για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848350

16 Οκτ

ΠΩΛΗΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΛΥΚΕΙΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Η εταιρία προσφέρει: SENS Creation ζητά άμεσα κοπέλες υπαλλήλους για εποχιακή εργασία για την θέση του εμποροϋπαλλήλου σε εμπορικά καταστήματα παιχνιδιών. Full time απασχόληση με σταθερό μισθό. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω email.