12 Αυγ

Σερβιτόροι-ες

Δράμα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους-ες για Καφετέρια.

Περιοχή:Δράμα

Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία ως σερβιτόρος/α σε καφέ.

Παροχές:
Μισθός 650 ευρώ
Ασφάλιση.

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρο - σερβιτόρα για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία ως σερβιτόρος εστιατορίου τουλάχιστον 1 έτος Γνώση Αγγλικών Παροχές: Ημερομίσθιο 40 ευρώ Ασφάλιση

23 Αυγ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Desknet]

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ: Ζητούνται άμεσα απόφοιτοι πολυτεχνικών σχολών για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο Portal.desknet.gr

23 Αυγ

Ζητούνται καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο http://portal.desknet.gr

23 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη-α - Βοηθό Κουζίνας για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Προετοιμασία πρώτων υλών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη