12 Αυγ

Ψήστης-Τυλιχτής

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη-Τυλιχτή για ψησταριά-εστιατόριο

Περιοχή: Αιγάλεω

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές:
Ωρομίσθιο 4 ευρώ/ώρα
Ασφάλιση
Δώρα/Επιδόματα
6ήμερη εργασία Δε-Σα

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο]

Έμπειρος ψήστης -τυλιχτής -ια, στην περιοχή Θεσσαλονίκη ,Ρετζικι. Αρμοδιότητες: ψήστης -τυλιχτής Απαραίτητα Προσόντα: έμπειρος Η εταιρία προσφέρει: μόνιμη εργασία.

24 Αυγ
Αθήνα [ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΛΑ]

ΦΥΛΑΞΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ Αρμοδιότητες: Δημιουργική απασχόληση παιδιών Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη για τα παιδιά, συνέπεια , εντιμότητα, υπευθυνότητα.

23 Αυγ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

23 Αυγ
Αθήνα [RESEARCH SYNELIXIS]

Ζητείται καθηγητής Χρηματοοικονομικής-Τραπεζικής, για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος. Πρόσθετο προσόν, Διδακτορικός τίτλος σπουδών.