11 Αυγ

RECEPTIONIST ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΕΝΤΡΟ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Receptionist ζητείται για ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας.
Κυλιόμενο ωράριο, μισθός 700€ και ΙΚΑ.
Αγγλικά απαραίτητα.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

19 Αυγ
Αθήνα [Actionline]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση εξυπηρέτησης πελατών σε τηλεφωνικό κέντρο. Περιγραφή Θέσης - Τηλεφωνική υποστήριξη & εξυπηρέτηση πελατών - Διαχείριση αιτημάτων εισερχόμενων κλήσεων, επίλυση τεχνικών και άλλων προβλημάτων -...

... Δημιουργία στέρεων σχέσεων με πελάτες εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με απόλυτο επαγγελματισμό

Προσόντα
- Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη
- Απόφοιτοι Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
- Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρείες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας)
- Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
- Εξοικείωση με χρήση Η/Υ

Παροχές
- Υψηλές αμοιβές και ασφάλιση
- Πενθήμερη part- time απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
- Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Tags:

24 Αυγ
Αθήνα [ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΛΑ]

ΦΥΛΑΞΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ Αρμοδιότητες: Δημιουργική απασχόληση παιδιών Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη για τα παιδιά, συνέπεια , εντιμότητα, υπευθυνότητα.

23 Αυγ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

23 Αυγ
Αθήνα [RESEARCH SYNELIXIS]

Ζητείται καθηγητής Χρηματοοικονομικής-Τραπεζικής, για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος. Πρόσθετο προσόν, Διδακτορικός τίτλος σπουδών.