10 Αυγ

Υπεύθυνος πωλήσεων αυτοκινήτων

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η VAST, εταιρία πώλησης αυτοκινήτων, αξεσουάρ και ανταλλακτικών, με κάθετη μονάδα συνεργείου και έδρα την Πάτρα (Ν.Ε.Ο. Πατρών Αθηνών 165) αναζητά υπάλληλο για μόνιμη απασχόληση με τα εξής χαρακτηριστικά:

Άριστη επικοινωνία με τον πελάτη
Διαπραγματευτική ικανότητα
Απαραίτητη χρήση Η/Υ
Αγγλική γλώσσα

Βιογραφικό σημείωμα στο intra@vast.gr

Αθ. Βασιλείου & Σια ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Αθήνα [LIDS Medical ltd]

Εταιρεία, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

22 Αυγ
Πανελλήνια [N/A]

Ο Διευθυντής Πωλήσεων αναφερόμενος στην Γενική Διευθύντρια έχει την ευθύνη για την οργάνωση, αναδιαμόρφωση και διοίκηση του τμήματος πωλήσεων, την εποπτεία μιας διευρυμένης ομάδας πωλήσεων στην Αθήνα και Β. Ελλάδα, καθώς επίσης και το σχεδιασμό και την υλοποίηση της εμπορικής πολιτικής και του ετήσιου στρατηγικού πλάνου με στόχο την ανάπτυξη των πωλήσεων, την αύξηση των μεριδίων αγοράς και την κερδοφορία της εταιρείας.   Κύρια Καθήκοντα: Αναπτύσσει τη στρατηγική...

... και το ετήσιο πλάνο πωλήσεων, δημιουργεί τον ετήσιο προϋπολογισμό και έχει την ευθύνη επίτευξης των στόχων πωλήσεων, διασφαλίζοντας την αποτελεσματική υλοποίηση τους
Ελέγχει, συντονίζει και διενεργεί τη  διαδικασία διαπραγμάτευσης και ανανέωσης των ετήσιων συμφωνιών
Διασφαλίζει την υλοποίηση της εμπορικής/πιστωτικής πολιτικής, παρακολουθεί την ορθή τήρηση των συμφωνιών με τους πελάτες και επιλύει τυχόν προβλήματα και θέματα που προκύπτουν
Καθοδηγεί, θέτει στόχους και αξιολογεί τις ομάδες υφισταμένων του, με σκοπό την ανάπτυξη των πωλήσεων, την αύξηση του μεριδίου αγοράς, την βελτίωση της εξυπηρέτησης των πελατών και την αντιμετώπιση του ανταγωνισμού

Tags:

21 Αυγ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΉ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Παραλαβών. Απαραίτητα Προσόντα: Χειριστής Κλαρκ (Ηλεκτρικού Παλετοφόρου), Γνώση ποιοτικού ελέγχου, Φόρτωση - Εκφόρτωση Φορτηγών, Έλεγχος Παραλαβών, Έλεγχος Αποστολών. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

20 Αυγ
Τρίκαλα [FEDERAL MOTORS MON. IKE]

MHXANIKOΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ.

20 Αυγ
Αθήνα [ΕΛΕΝΗ]

Ζητείται κόφτης - Υπεύθυνος παραγωγής για εταιρεία παραγωγής ενδυμάτων. Γνώση τοποθέτησης CAD & H/Y θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.