09 Αυγ

Καθαρίστρια

Νάξος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

καθαρίστρια σε ξενοδοχείο

Telephone
Γεώργιος Καβουρας

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [ΕΛΕΚΤ Α.Ε.]

Η εταιρεία ΕΛΕΚΤ Α.Ε. ζητά Καμαριέρα / Καθαρίστρια για απασχόληση στην Αττική. Θέση εργασίας ετήσιας, πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή Ομαδικό πνεύμα εργασίας Εντιμότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός Παροχές: Μισθός & ασφάλιση Μπόνους αποδοτικότητας Εκπαίδευση Φιλικό περιβάλλον εργασίας

20 Αυγ
Νάξος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά κρεοπώλη για σούπερ μάρκετ. Περιοχή: Νάξος Αρμοδιότητες: Τεμαχισμός Κρεάτων Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια κρεοπώλη Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη με προοπτική μόνιμης συνεργασίας Εξαήμερη Εργασία σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες Διαμονή

20 Αυγ

Η ManDynamic αναζητά προσωπικό για Σούπερ Μάρκετ. Περιοχή: Νάξος Αρμοδιότητες: Άτομα για ταμείο και τακτοποίηση ραφιών Άτομα για ανεφοδιασμό ψυγείων και κοπή αλλαντικών και τυριών Άτομα για ανεφοδιασμό ραφιών. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση Βασική γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη με δυνατότητα μόνιμης συνεργασίας Εξαήμερη εργασία σε πρωινές και απογευματινές βάρδιες Διαμονή

20 Αυγ

Η ManDynamic αναζητά αποθηκάριους  για σούπερ μάρκετ. Περιοχή: Νάξος Αρμοδιότητες: Τακτοποίηση αποθήκης Καταγραφή ελλείψεων/παραγγελίες Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη με προοπτική μόνιμης συνεργασίας Εξαήμερη Εργασία / πρωινή βάρδια Διαμονή

08 Αυγ
Κομοτηνή [magic fresh]

Ζητείται καθαρίστρια για μόνιμη πρωινή ημιαπασχόληση, σε πολυκατάστημα στην Κομοτηνή. Κάτοχος Ι.Χ. ή μηχανάκι, με νόμιμες αποδοχές και ασφάλιση. Ώρες επικοινωνίας, καθημερινά 9-17 μ. μ.