09 Αυγ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΑ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΥΡΙΑ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ.
ΠΕΡΙΟΧΗ ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ - ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ.
ΩΡΑΡΙΟ ΑΠΟ 08.00 ΕΩΣ 18.00 ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟ. ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Αθήνα [Μαλου Ενδυματα]

Εργάτης Αρμοδιότητες: Εποχιακή Απασχόληση Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία ή μη

20 Αυγ
Αθήνα [Στέλιος Ευσταθίου]

Ζητείται εσωτερική γηροκόμος για την φύλαξη και φροντίδα ηλικιωμένου ΑΜΕΑ στο Καματερό.

19 Αυγ
Αθήνα [NK MEDIA]

Ζητείται συνοδός ασφαλείας έως 35 ετών, με προηγούμενη εμπειρία, κάτοχος μηχανής μεγάλου κυβισμού με δίπλωμα, για συνοδεία επίσημου προσώπου. Προσφέρεται πολύ καλός μισθός και ασφάλιση. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

19 Αυγ
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Τεχνικό, με σχετική προϋπηρεσία, για πλήρη απασχόληση.

08 Αυγ
Κιλκίς [στελλ]

Ζητείται κοπέλα / κυρία ηλικίας 28-50 ετών για φροντίδα κ δημιουργική απασχόληση βρέφους - 5 μηνών κορίτσι , (σταθερή συνεργασία). Ενδιαφερόμαστε για άτομο να βοηθά στην φροντίδα κ δημιουργική απασχόληση παιδιού καθώς και κάποιες Ελαφριές Οικιακές Εργασίες. Ώρες 10 με 16 ή 08 με 14, Δευτέρα μέχρι Παρασκευή. Επιθυμητά προσόντα: Παιδαγωγικό Πτυχίο, γνώση παροχής Πρώτων Βοηθειών, Κάτοχος Αυτοκινήτου, Δίπλωμα Αυτοκινήτου,γλώσσα επικοινωνίας ελληνικά, προσκόμιση...

... πιστοποιητικού υγείας.
Η υποψήφια θα πρέπει να είναι μη καπνίστρια
Αποκλειστικό ενδιαφέρον για κυρία με εμπειρία στη φύλαξη παιδιών και καλές συστάσεις.
Παρακαλώ στα βιογραφικά να συμπεριλαμβάνεται πρόσφατη φωτογραφία.
Αμοιβή κατόπιν συνεννόησης