09 Αυγ

Καθηγητές

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται καθηγητές από φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης στη Θεσσαλονίκη
Η προηγούμενη εργασιακή εμπειρία είναι επιθυμητή (όχι απαραίτητη)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [Desknet]

To φοιτητικό φροντιστήριο της DeskNET, ζητά ΑΜΕΣΑ μεταπτυχιακούς καθηγητές όλων των ειδικοτήτων για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Απαραίτητη η εγγραφή στο επίσημο portal της εταιρίας portal.desknet.gr για την καταχώρηση των προσωπικών στοιχείων και αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω e-mail.

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [DESKNET]

Ζητούνται καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο http://portal.desknet.gr

26 Νοε
Θεσσαλονίκη [Συνέλιξη Πανεπιστημιακό]

Καθηγητές / Καθηγήτριες όλων των ειδικοτήτων Αρμοδιότητες: Πανεπιστημιακά μαθήματα Απαραίτητα Προσόντα: Μεταπτυχιακός τίτλος

07 Δεκ
Αθήνα [ptyxiakes.gr]

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά τρεις (3) Καθηγητές Διδάκτορες Θεολογίας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΘ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr

07 Δεκ

Φοιτητικό φροντιστήριο αναζητά δύο (2) Καθηγητές Διδάκτορες Αστρονομίας για υποστήριξη φοιτητών στην περάτωση των φοιτητικών εργασιών τους. Δυνατότητα και εξ αποστάσεως συνεργασίας. Κωδικός θέσης: ΚΑ1. CVs: hr@ptyxiakes.gr