08 Αυγ

ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΗΣ-ΤΡΙΑ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διακοσμητής/τρια – Αρχιτέκτων έως 28 ετών ζητείται, για ανακαίνιση + επίβλεψη διαμερίσματος στο Σύνταγμα.
4ωρη, 5ήμερη απασχόληση, 16:00-20:00 σε γραφείο στο Σύνταγμα.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με email με θέμα τον τίτλο της θέσης εργασίας.

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

24 Αυγ
Αθήνα [ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΛΑ]

ΦΥΛΑΞΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ Αρμοδιότητες: Δημιουργική απασχόληση παιδιών Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη για τα παιδιά, συνέπεια , εντιμότητα, υπευθυνότητα.

23 Αυγ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

23 Αυγ
Αθήνα [RESEARCH SYNELIXIS]

Ζητείται καθηγητής Χρηματοοικονομικής-Τραπεζικής, για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος. Πρόσθετο προσόν, Διδακτορικός τίτλος σπουδών.

23 Αυγ
Αθήνα [ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ]

Εταιρεία που προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες τηλεφωνικής προώθησης και εμπορικής υποστήριξης σε παρόχους ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου με έδρα στην Αθήνα (Παγκράτι), αναζητά συνεργάτες (call center agent) για το τμήμα των πωλήσεων. Προφίλ υποψηφίου: - Απολυτήριο Λύκειο/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ - Απαραίτητη προϋπηρεσία σε πωλήσεις - Γνώση Η/Υ - Προσήλωση στην επίτευξη στόχου Προσφέρονται: - Πενθήμερη Εργασία - Ευέλικτο ωράριο, (εξάωρο...

... οκτάωρο, κυλιόμενο)
- Σταθερός μηνιαίος μισθός
- Αορίστου χρόνου σύμβαση
- Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη
- Bonus παραγωγικότητας