08 Αυγ

Οδηγός σε εργοστάσιο

Έδεσσα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Οδηγό για εργοστάσιο

Περιοχή: Σκύδρα

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Κατοχή ΙΧ
Κατοχή Διπλώματος Ε΄Κατηγορίας (Συρόμενα)

Παροχές:
Μισθός Βασικός
Ασφάλιση
Εξαήμερη Εργασία Δε-Σα 08:00 - 16:00

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

18 Αυγ
Αθήνα [ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

18 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΑUTOCARE O.E]

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΗ ΜΕ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΟ ΟΜΙΛΟ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ Η/P, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΕΝΣΗΜΑ, ΔΩΡΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

04 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σταφυλίδης]

Ζητείται οδηγός φορτηγού με δίπλωμα Γ κατηγορίας, για άμεση πρόσληψη για διανομή στο κέντρο. Απαραίτητη η προϋπηρεσία.

01 Αυγ
Πειραιάς [Γερανοί Λουκάς]

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Γ' ή Ε' κατηγορίας άνω των 35 ετών για μόνιμη συνεργασία. Να είναι κάτοχος Π.Ε.Ι. Η εργασία είναι 4ημερη (20:00-8:00) Πέμπτη ως Κυριακή. Επιθυμητή η γνώση χειρισμού παπαγάλου. Μισθός 700€ καθαρά Βιογραφικά στο παρακάτω email.

29 Ιουλ
Αθήνα [ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ σχετικού κλάδου έως 35 ετών για διαχείριση δομικού έργου, κατά προτίμηση κάτοχος μεταφορικού μέσου. Αρμοδιότητες: Γενικός επί τόπου του έργου υπεύθυνος των έργων, με συνεχή παρουσία στο εργοτάξιο. • Οργάνωση του προσωπικού για την επόμενη μέρα • Καθοδήγηση και συντονισμός υπεργολάβων σε συνεννόηση με τον κύριο του Έργου • Έλεγχος και έγκριση επιμετρήσεων και πιστοποιήσεων. • Σύνταξη συμφωνητικών, έλεγχος και συλλογή τιμολογίων...

... έργου.
• Υπεύθυνος για τον ποιοτικό έλεγχο της κατασκευής.
• Υπεύθυνος για την οργάνωση, την καθαριότητα, την τάξη του εργοταξίου.
• Μέριμνα προμήθειας υλικών υποχρέωσης του κυρίου του Έργου.

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Πολιτικού/Μηχανολόγου/Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
• Άριστες ικανότητες χειρισμού Η/Υ
• Κατανόηση αρχιτεκτονικών σχεδίων και όρων
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ιδιαίτερη προσοχή στην λεπτομέρεια
• Ευελιξία και ικανότητα εργασίας κάτω από αυστηρά deadlines και συνθήκες πίεσης
• Ικανότητα διαχείρισης υπεργολάβων/συνεργείων
• Εμπειρία σε χειρονακτική εργασία
Εργοταξιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές:
• Πολύ καλές απολαβές αναλόγως προσόντων και καθηκόντων που θα κληθεί να αναλάβει
• Κάλυψη λειτουργικών και μεταφορικών εξόδων
• Παροχή οποιουδήποτε εξοπλισμού μπορεί να χρειαστεί (κινητό τηλέφωνο/laptop)