07 Αυγ

Bell boy

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Bell boy
Η εταιρία προσφέρει: Accommodation and good salary

Telephone
Art Maisons Hotels

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

22 Αυγ
Θήρα [elpis jobs]

Ζητείται οδηγός Δ κατηγορίας με ΠΕΙ και γνώση αγγλικών για εργασία σε τουριστικό γραφείο στην Σαντορίνη. Παρέχεται διαμονή και ασφάλιση. Μισθός πολύ καλός. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Αυγ
Θήρα [ΣΑΝΤΟ ΟΙΛ ΕΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΑΡΟΣ έως 35 ετών. Η εργασία είναι 9ωρη / 7 ημέρες την εβδομάδα και η ειδικότητα, πωλητής στις αντλίες καυσίμων (όχι πλυντήριο). Υπάρχει δυνατότητα επέκτασης ωραρίου για να ανεβάσετε το μισθό σας. Απαραίτητη προϋπόθεση ευγένεια και διάθεση προς την εξυπηρέτηση του πελάτη. Παρέχεται διαμονή Η θέση εργασίας είναι για όλο το χρόνο Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Extra: Tips Δώρο Χριστουγέννων & Πάσχα Επίδομα αδείας 26 Ημέρες άδεια το...

... χρόνο.
5€/ώρα η Υπερωρία
αμοιβή 900 €

Tags:

07 Αυγ
Θήρα [ΠΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ]

ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ Αρμοδιότητες: Ζητείται Υπάλληλος για την θέση του συντηρητή από ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. Περίοδος απασχόλησης Αύγουστος 2019 – Οκτώβριος 2019. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας. Η εταιρία προσφέρει:Μισθός ανταγωνιστικός.

07 Αυγ
Θήρα [Art Maisons Hotels]

2 Waitress Αρμοδιότητες: Restaurant waiter Απαραίτητα Προσόντα: English Η εταιρία προσφέρει: Accommodation, meal and attractive salary

07 Αυγ
Θήρα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Σαντορίνη, αναζητά υπαλλήλους για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Τουλάχιστον Απόφοιτοι Λυκείου - Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: - Μισθός & Bonus