07 Αυγ

2 Κοπέλες για εργασία σε καφέ – ζαχαροπλαστείο.

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
Ζητούνται 2 κοπέλες για εργασία σε καφέ – ζαχαροπλαστείο στην πόλη των Τρικάλων.

Zoom Serie Τρίκαλα

Προσόντα:
Εμπειρία στο service – εξυπηρέτηση πελατών
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Επικοινωνιακός & πρόσχαρος χαρακτήρας
Ηλικίας 1828 ετών

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ιδανικές συνθήκες εργασίας
Ασφάλιση

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

22 Αυγ
Τρίκαλα [Karakikes Shopping Center]

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Ζητείται Πωλητής /τρια για εργασία στο κατάστημα Karakikes Shopping Center (ανδρικό και γυναικείο αντίστοιχα) Μόνιμη Απασχόληση Part time – 6ωρη εργασία. Προσόντα Υποψηφίων: Εμπειρία στην πώληση (επιθυμητή) Αγγλική γλώσσα (επιθυμητή) Γνώση χρήσης Η/Υ (επιθυμητή) Παροχές: Ανταγωνιστικός μισθός (+bonus) Ιδανικές εργασιακές συνθήκες Ασφάλιση (6ωρη εργασία)

22 Αυγ

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Ζητείται πωλητής /τρια με εμπειρία για εργασία στο κατάστημα Karakikes Shopping Center (ανδρικό ή γυναικείο τμήμα αντίστοιχα) Μόνιμη Απασχόληση Πλήρη 8ωρη εργασία Προσόντα: Εμπειρία στην πώληση Αγγλική γλώσσα επιθυμητή (όχι απαραίτητη) Γνώση χρήσης Η/Υ επιθυμητή (όχι απαραίτητη) Παροχές: Ανταγωνιστικός μισθός (+ bonus) Ιδανικές εργασιακές συνθήκες Ασφάλιση (8ωρη...

22 Αυγ
Τρίκαλα [Μεταφορική Eolos Transport]

Περιγραφή Αγγελίας Από την Μεταφορική Eolos Transport ζητείται οδηγός με δίπλωμα Ε’ κατηγορίας και κάρτα ταχογράφου για επικαθήμενο ψυγείο. Έδρα: Μεγαλοχώρι Τρικάλων

21 Αυγ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

20 Αυγ
Τρίκαλα [FEDERAL MOTORS MON. IKE]

MHXANIKOΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ.