07 Αυγ

Άτομο για μπουφέ-παραγωγή καφέ

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Άτομο για μπουφέ-παραγωγή καφέ για παραδοσιακό καφενείο

Περιοχή: Μαλώνα, Ρόδος

Αρμοδιότητες:
Παραγωγή καφέ & ποτών

Παροχές:
Ημερομίσθιο 30 ευρώ
Ασφάλιση
Διαμονή/Διατροφή
Σεζόν Ιούνιος - Οκτώβρης
Εξαήμερη Εργασία

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΙΔΟPOLIS]

Ζητείται κοπέλα με εμπειρία σε παραγωγή καφέ και σέρβις για part time εργασία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

21 Αυγ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

21 Αυγ
Ρόδος [ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ]

ΑΔΕΙΟΥΧΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ 2 ΕΤΩΝ

20 Αυγ
Αθήνα [ΕΛΕΝΗ]

Ζητείται κόφτης - Υπεύθυνος παραγωγής για εταιρεία παραγωγής ενδυμάτων. Γνώση τοποθέτησης CAD & H/Y θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

19 Αυγ
Αθήνα [GREEN PROMOTIONS AND SALES]

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΑΚΙ (ΚΩΔ.Ε.Ε) Οι ενδιαφερόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για τη διανομή καταλόγων για λογαριασμό πελατών μας, σε περιοχές εντός του νομού Αττικής, Προσόντα • Κάτοχος μηχανής (μικρού κυβισμού κατά προτίμηση). • Ικανότητα ανάγνωσης χάρτη και προσανατολισμού. • Γνώση περιοχών Αττικής Προσφέρουμε: • Υψηλές αποδοχές • Ασφάλιση • Πρωινό ωράριο απασχόλησης • Μερική ή πλήρης απασχόληση • Συνεχή εκπαίδευση • Δυνατότητα...

... εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail.