06 Αυγ

Ζητείται Διανομέας-Πακετας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομέας στην περιοχή Ρετζικι στη Θεσσαλονίκη.
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΚΕΤΑΣ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΣΤΟ MED. COSMOS. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.

08 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΕΛΕΝΗ tessera]

Ζητείται πακετάς, μόνιμη θέση εργασίας Αρμοδιότητες: Διανομή φαγητού Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό ωράριο εργασίας, μόνιμη εργασία

29 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Κοτοπουλάδικο]

πακετάς Αρμοδιότητες: πακετάς Μόνιμη εργασία

24 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κουσαγιαννιδης Τριανταγυλλος]

Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Αρμοδιότητες: Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου - (Κατά προτίμηση με πτυχίο στην ειδικότητα που ζητείται) Η εταιρία προσφέρει:Κινητό τηλέφωνο - Αυτοκίνητο

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ]

Προώθηση χειροποίητων κοσμημάτων Αρμοδιότητες: 1) Να δίνει τις επαγγελματικές κάρτες σε επιχειρήσεις, αφού δείξει τον κατάλογο κοσμημάτων για επίτευξη συνεργασίας 2) Διοργάνωση εκδηλώσεων 3) Εύρεση bazzar, φεστιβάλ, εκδηλώσεις κ.λ.π. για συμμετοχή 4) Διαδικτυακή προώθηση (Αν υπάρχει δυνατότητα) Απαραίτητα Προσόντα: Δραστήριο άτομο , Δυνατότητα επικοινωνίας , οργάνωση , πρωτοβουλίες Επιθυμητά Προσόντα: Χειρισμός Η/Υ, δημόσιες σχέσεις, Επιμονή και...

... διάθεση για αποτελέσματα, ευελιξία