06 Αυγ

ΜΑΓΕΙΡΑΣ - ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Σκιάθο ζητά Μάγειρα / Μαγείρισσα με γνώσεις ελληνικής κουζίνας για την καλοκαιρινή περίοδο 2019.

Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας, μεθοδικότητα, οργάνωση, αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα.
Γνώσεις ελληνικής κουζίνας.

Παρέχονται διαμονή και διατροφή.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
HOTEL ARCO

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Αθήνα [Κώστας]

Εστιατόριο Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Α Μάγειρα / Μαγείρισσα (γνώστης ψησταριάς). Αρμοδιότητες: Ελληνική κουζίνα ,Φαγητά κατσαρόλας και της ώρας. Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα -ψήστη για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Προετοιμασία Μαγείρεμα & ψήσιμο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ (συζητήσιμο) Ασφάλιση Εξαήμερη εργασία (κυλιόμενο ρεπό)

15 Αυγ
Σκιάθος [HOTEL ARCO]

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Σκιάθο, ζητάει βραδινό Receptionist για την καλοκαιρινή περίοδο 2019 με πολύ καλές γνώσεις Αγγλικώ. Επιθυμητή η γνώση του ξενοδοχειακού προγράμματος ErmisWin ή κάποιου άλλου ξενοδοχειακού προγράμματος καθώς και η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας. Ο υποψήφιος πρέπει να είναι ευπαρουσίαστος, ευχάριστος,κοινωνικός, εργατικός και υπεύθυνος. Παρέχονται διαμονή και διατροφή. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Αυγ
Σκιάθος [HOTEL ATRIUM]

Ξενοδοχείο 4 αστέρων στη Σκιάθο, επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2019: FRONT OFFICE Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών, σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5* Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (Ιταλικά ή Γερμανικά κατά προτίμηση) Γνώση Η/Υ και ξενοδοχειακών προγραμμάτων Επικοινωνία – Ευελιξία – Ομαδικότητα - Οργανωτικότητα Αποστολή βιογραφικών με πρόσφατη φωτογραφία - Βιογραφικά...

... χωρίς φωτογραφία δε θα ληφθούν υπόψη.

Σημείωση: Η εταιρία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που πληρούν τα ζητούμενα προσόντα της αιτούμενης θέσης.