05 Αυγ

Καθηγητής/τρια γερμανικών

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Κέντρο Ξένων Γλωσσών στη Ρόδο ζητείται καθηγητής/τρια γερμανικών για πλήρη απασχόληση.

Κέντρο Ξένων Γλωσσών

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ. ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΠΛΗΡΗΣ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

21 Αυγ
Ρόδος [ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ]

ΑΔΕΙΟΥΧΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ 2 ΕΤΩΝ

12 Αυγ

Από μεγάλο αρτοζαχαροπλαστείο στη Ρόδο, ζητούνται άτομα για εργασία, με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και θέληση για εργασία και μάθηση. Προσφέρεται πλήρης, 12μηνη απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

07 Αυγ
Ρόδος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Άτομο για μπουφέ-παραγωγή καφέ για παραδοσιακό καφενείο Περιοχή: Μαλώνα, Ρόδος Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ & ποτών Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούνιος - Οκτώβρης Εξαήμερη Εργασία

28 Ιουλ
Αθήνα [The English academy]

ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗΣ ΖΗΤΕΊΤΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / -ΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΉΣ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.