05 Αυγ

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ

Πρέβεζα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Πρέβεζα [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

23 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη-α - Βοηθό Κουζίνας για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Προετοιμασία πρώτων υλών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη

23 Αυγ
Αθήνα [Agora Promotions]

Ζητούνται Φαρμακοποιοί ή Βοηθοί Φαρμακοποιού για να εργαστούν σε καταστήματα καλλυντικών στο Παγκράτι και στο Κέντρο. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδ: far

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [MYKLIMA ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ]

Η εταιρία Myklima με έδρα στην Θεσσαλονίκη, ζητά ένα άτομο ψυκτικό και ένα άτομο βοηθό ψυκτικού με γνώσεις και στα υδραυλικά έως 30 χρονών.

21 Αυγ
Ρόδος [ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ]

ΑΔΕΙΟΥΧΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ 2 ΕΤΩΝ