05 Αυγ

φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης στην περιοχή της Καλαμαριάς, ζητείται άμεσα καθηγητής με πτυχίο Φυσικού με εμπειρία στην διδασκαλία σε αντίστοιχο φροντιστήριο.
Περιοχή Βότση.
Με πολύ καλές αμοιβές και πλήρης ασφάλιση.
Αποστολή βιογραφικών στην παρακάτω διεύθυνση έως 31/8/2019.

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης]

Ζητούνται καθηγητές από φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης στη Θεσσαλονίκη Η προηγούμενη εργασιακή εμπειρία είναι επιθυμητή (όχι απαραίτητη) Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email.

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ]

Προώθηση χειροποίητων κοσμημάτων Αρμοδιότητες: 1) Να δίνει τις επαγγελματικές κάρτες σε επιχειρήσεις, αφού δείξει τον κατάλογο κοσμημάτων για επίτευξη συνεργασίας 2) Διοργάνωση εκδηλώσεων 3) Εύρεση bazzar, φεστιβάλ, εκδηλώσεις κ.λ.π. για συμμετοχή 4) Διαδικτυακή προώθηση (Αν υπάρχει δυνατότητα) Απαραίτητα Προσόντα: Δραστήριο άτομο , Δυνατότητα επικοινωνίας , οργάνωση , πρωτοβουλίες Επιθυμητά Προσόντα: Χειρισμός Η/Υ, δημόσιες σχέσεις, Επιμονή και...

... διάθεση για αποτελέσματα, ευελιξία
Προσφέρει: Ποσοστό επί των πωλήσεων

Tags:

22 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε.]

Ζητείται υπάλληλος για πλυντήριο αυτοκινήτων σε πρατήριο καυσίμων. Ε.Ο Θεσσαλονίκης-Έδεσσας στο ύψος της Γέφυρας. Πλήρης απασχόληση.

22 Αυγ
Θεσσαλονίκη [QATAR BAKE]

Ζητείται έμπειρος ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ για υπεύθυνος παραγωγής σε νέα εταιρία αρτοποιίας στο Κατάρ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ 10ετής τουλάχιστον εμπειρία στην αρτοποιία. Αμοιβή 2000 ευρώ και τα έξοδα διαμονής στη χώρα. Ηλικία: 25-50 ετών. Ζητείται άτομο με υπευθυνότητα, ευστροφία, συνεργατικότητα και ομαδικό πνεύμα. Απαραίτητη η Αγγλική γλώσσα σε επίπεδο άνετης επικοινωνίας. Η θέση είναι άμεσα διαθέσιμη. Αποστολή βιογραφικού απαραίτητη.

22 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρες-ους για παραλιακό Café-Bar. Περιοχή: Νικήτη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους. Γνώση αγγλικών. Παροχές: Πενθήμερο Διαμονή Μισθός 30-35 ευρώ/ημέρα Ασφάλιση Σεζόν από Ιούνιο έως Σεπτέμβρη.