01 Αυγ

Οδηγός για οδική βοήθεια

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός με δίπλωμα Γ´ ή Ε´ κατηγορίας άνω των 35 ετών για μόνιμη συνεργασία. Να είναι κάτοχος Π.Ε.Ι.
Η εργασία είναι 4ημερη (20:00-8:00) Πέμπτη ως Κυριακή.
Επιθυμητή η γνώση χειρισμού παπαγάλου.
Μισθός 700€ καθαρά
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

Εφη Τσούκα

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Τρίκαλα [Besios Wood]

Περιγραφή Αγγελίας: Από την επιχείρηση BESIOS WOOD ζητείται οδηγός – χειριστής κλαρκ με δίπλωμα

22 Αυγ
Τρίκαλα [Μεταφορική Eolos Transport]

Περιγραφή Αγγελίας Από την Μεταφορική Eolos Transport ζητείται οδηγός με δίπλωμα Ε’ κατηγορίας και κάρτα ταχογράφου για επικαθήμενο ψυγείο. Έδρα: Μεγαλοχώρι Τρικάλων

22 Αυγ
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά αναζητά υπάλληλο αποθήκης, νέο έως 25 ετών, ευγενικό, για απασχόληση αποθήκης, φορτοεκφόρτωση, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30 Ε - mail : stefdra@otenet.gr

22 Αυγ

ΑΝΩΝΥΜΗ εμπορική Εταιρεία στον Πειραιά, ζητά γραμματέα Διεύθυνσης, έως 30 ετών για διοικητική υποστήριξη γραφείου με άριστη γνώση Αγγλικών, Υπολογιστή και e - shops. Επιθυμητά προσόντα : Γνώση χειρισμού social media, Facebook και Λογιστικού προγράμματος : Atlantis. Βασικός μισθός. Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία. Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο e- mail: stefdra@otenet.gr

22 Αυγ
Θήρα [elpis jobs]

Ζητείται οδηγός Δ κατηγορίας με ΠΕΙ και γνώση αγγλικών για εργασία σε τουριστικό γραφείο στην Σαντορίνη. Παρέχεται διαμονή και ασφάλιση. Μισθός πολύ καλός. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.