01 Αυγ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις, ειδικών έντυπων & ηλεκτρονικών περιοδικών.
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Βασικός μισθός & ασφάλιση. Πρόσληψη από Σεπτέμβριο 2019.

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιαν
Αθήνα [ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις Έντυπων Περιοδικών. Θέση εργασίας Μερικής Απασχόλησης (4ωρο). Βασικός μισθός + Μπόνους. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στις Τηλεφωνικές Πωλήσεις.

14 Ιαν
Αθήνα [NEXT SERVICES & TRADING Μ.ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΠΕΝΤΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΓΝΩΣΗ Η/Υ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ.

12 Ιαν
Αθήνα [IG Constructions]

Γραμματειακή Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Οικογενειακό περιβάλλον εργασίας Ικανοποιητικό μισθό Στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα στο παρακάτω email.

03 Ιαν
Αθήνα [ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ]

Εκδοτική Εταιρεία στην Κηφισιά (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ), ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για Γραμματειακή Υποστήριξη - Τηλεφωνικές Πωλήσεις Έντυπων Περιοδικών. Θέση εργασίας Μερικής Απασχόλησης. Βασικός μισθός + Μπόνους. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία στις Τηλεφωνικές Πωλήσεις.

08 Ιαν
Πάτρα [Hellenic mixtures industry]

Γραμματική Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Βοηθός γραμματειακής υποστήριξης Απαραίτητα Προσόντα: απόφοιτος ΑΕΙ - ΤΕΙ, Αγγλικά, υπολογιστές Η εταιρία προσφέρει: πλήρες ωράριο