01 Αυγ

Θεραπευτής SPA σε ξενοδοχείο στην Μάνη

Σκάλα Λακωνίας Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυτελές ξενοδοχείο στην Μάνη,Πελοπόννησο ζητά να προσλάβει άμεσα για πλήρη απασχόληση Θεραπευτή για το τμήμα του SPA.

Απαραίτητα Προσόντα:
Καλή γνώση αγγλικών.
Γνώση ευρείας γκάμας θεραπειών.
Σχετική προϋπηρεσία.

Η εταιρία προσφέρει:
Δωρεάν διαμονή στο ξενοδοχειο και 3 γεύματα την ημέρα.

Αποστολή Βιογραφικών στο cv@jobtrust.gr ή καλέστε μας

Telephone
Job Trust

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Αρμοδιότητες: Συντηρήσεις, Κήπο, Παραλία, Γενικών Καθηκόντων Απαραίτητα Προσόντα: Στοιχειώδη Αγγλικά, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: γνώση υδραυλικά ή ηλεκτρολογικά Η εταιρία Melissa Gold Coast, στα Ψακούδια Χαλκιδικής προσφέρει: Μισθό αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας, 1 ρεπό εβδομαδιαίως, διαμονή & διατροφή. Τηλ επικ. 2371051107 10-20 ώρα, αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

01 Αυγ
Ηγουμενίτσα [JOB TRUST]

Ξενοχοδείο στα Σύβοτα Θεσπρωτίας ζητά να προσλάβει Ρεσεψιονίστ. Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών. Σχετική προϋπηρεσία. Δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί ως προσόν. Καλές Επικοινωνιακές δεξιότητες Η εταιρία προσφέρει: Δωρεάν διαμονή στο ξενοδοχείο και 3 γεύματα την ημέρα. Αποστολή Βιογραφικών στο cv@jobtrust.gr ή καλέστε μας

24 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [FRESH BEAUTY MASSAGE]

Πρακτική άσκηση Αρμοδιότητες: Οργάνωση χώρου, μασάζ, θεραπείες σώματος Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητες γνώσεις ανατομίας, βασικές γνώσεις μυοχαλαρωτικού μασάζ Επιθυμητά Προσόντα: Οργανωτικός, φιλικός, κοινωνικός Η εταιρία προσφέρει: Θέση πρακτικής απασχόλησης με προοπτικές πρόσληψης.

20 Αυγ
Αθήνα [ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

ΖΗΤΗΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΙ, ΤΕΙ, Η ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΩΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΣΧΕΔΙΑΣΗ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΜΕΛΕΤΕΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΕΚΤΩΝ, AUTOCAD Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΝΟΚ, Ν.4495, ΕΚΔΟΣΗ ΠΕΑ, FESPA

19 Αυγ
Ζάκυνθος [EL GREKO]

Σερβιτόρα σε ξενοδοχείο στην Ζάκυνθο, 800€ με διατροφή και διαμονή.