01 Αυγ

Σερβιτόρα

Παξοί Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά, σερβιτόρα για εστιατόριο.

Περιοχή: Γάιος, Παξοί.

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο
Γνώση αγγλικών

Παροχές:
Ασφάλιση
Πλήρης Απασχόληση
Διαμονή / Διατροφή
Σεζόν από Ιούνιο έως  Οκτώβρη

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Πανελλήνια [ευη]

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

16 Αυγ
Πανελλήνια [The Anchor Pub, Tilsworth, LU79PU UK]

Σερβιτόρα με γνώσεις Μπαρ Η εταιρία προσφέρει: Υπάρχει σπίτι για συγκατοίκηση με άλλο μέλος του προσωπικού, ευχάριστο περιβάλλον, καλές αποδοχές.

09 Αυγ
Κάρπαθος [EL GREKO]

ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ, ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρο - σερβιτόρα για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία ως σερβιτόρος εστιατορίου τουλάχιστον 1 έτος Γνώση Αγγλικών Παροχές: Ημερομίσθιο 40 ευρώ Ασφάλιση

19 Αυγ
Ζάκυνθος [EL GREKO]

Σερβιτόρα σε ξενοδοχείο στην Ζάκυνθο, 800€ με διατροφή και διαμονή.