31 Ιουλ

Καθηγητές Ισπανικών

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται καθηγητές/τριες Ισπανικής γλώσσας για την παράδοση μαθημάτων κατ´ οίκον σε όλη την Αττική
Αρμοδιότητες: Παράδοση ιδιαιτέρων μαθημάτων όλων των επιπέδων
Απαραίτητα Προσόντα: Επάρκεια διδασκαλίας Ισπανικής γλώσσας
Επιθυμητά Προσόντα: Ανάλογη εμπειρία στο χώρο

Oikomatheia

Σχετικες Αγγελιες

22 Αυγ
Αθήνα [Φροντιστήριο ΑΚΑΔΗΜΟΣ]

Αναζητούνται καθηγητές Οικονομίας για Φροντιστήριο Μ.Ε στη περιοχή της Παλλήνης. Για βιογραφικά αποκλειστικά στο παρακάτω email.

21 Αυγ
Αθήνα [ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ]

Από μονάδα μεγάλου Φροντιστηριακού Ομίλου στον Χολαργό, ζητείται Μαθηματικός, Φυσικός και Φιλόλογος για τμήματα μελέτης Γυμνασίου. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

31 Ιουλ
Αθήνα [Οικομάθεια]

Ζητούνται καθηγητές Ζωγραφικής για την παράδοση ιδιαιτέρων μαθημάτων σε όλη την Αττική. Αρμοδιότητες: Μαθήματα Ζωγραφικής (ελεύθερο σχέδιο, προσωπογραφία, κάρβουνο, μολύβι, αγιογραφία κ.α) Απαραίτητα Προσόντα: Ανάλογο Πτυχίο

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

23 Αυγ
Αθήνα [Agora Promotions]

Ζητούνται Φαρμακοποιοί ή Βοηθοί Φαρμακοποιού για να εργαστούν σε καταστήματα καλλυντικών στο Παγκράτι και στο Κέντρο. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδ: far