27 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ

ΝΤΑΜΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Σχετικες Αγγελιες

02 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Πολιτικός Μηχανικός νεαρός ζητείται, με πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου, για τεχνική κατασκευαστική εταιρία. Παρακαλούμε για επικοινωνία στο παρακάτω email.

24 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κουσαγιαννιδης Τριανταγυλλος]

Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Αρμοδιότητες: Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου - (Κατά προτίμηση με πτυχίο στην ειδικότητα που ζητείται) Η εταιρία προσφέρει:Κινητό τηλέφωνο - Αυτοκίνητο

23 Αυγ
Τρίκαλα [CITROEN ΜΠΑΡΔΑΣ - ΓΙΑΓΙΑΚΟΣ]

Περιγραφή αγγελίας: Από την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων CITROEN ζητείται Μηχανικός Αυτοκινήτων Παρέχονται: Ικανοποιητικός μισθός Ιδανικό εργασιακό περιβάλλον

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ANASTASIOS ATHELOGOS]

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΛΟΓΟΥ, ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΝΟΜΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΚΟΣΜΑΣ]

Στην έδρα της εταιρείας Π.Ε.Ο. Θεσσαλονίκη – Κιλκίς, για το τμήμα τεχνικής υποστήριξης μηχανολογικού εξοπλισμού αναζητούμε αυτοματιστή ηλεκτρολόγο μηχανικό, με ομαδικό πνεύμα, ανάληψη πρωτοβουλιών, οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες. Η θέση αφορά, για πλήρη και μόνιμη απασχόληση με προοπτικές εξέλιξης. Επίλυση τεχνικών βλαβών εργαλειομηχανών Απαραίτητη γνώση Αγγλικής γλώσσας Οργανωτικές ικανότητες, συντονισμού και επίλυσης προβλημάτων Εκπληρωμένες...

... στρατιωτικές υποχρεώσεις