26 Ιουλ

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ-Α

Λευκάδα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ-Α ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Πανελλήνια [ευη]

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

20 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφέ - εστιατόριο. Περιοχή: Γαλάτσι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενο ωράριο

19 Αυγ
Λευκάδα [EL GREKO]

Λαντζιέρα για ταβέρνα στην Λευκάδα, 900€ με διατροφή και διαμονή.

16 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για  Καφετέρια Περιοχή: Βόλος, Αλυκές Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχο πόστο Επιθυμητά προσόντα: Γνώση Αγγλικών Παροχές: Εξαήμερη εργασία,  κυλιόμενο ωράριο Ασφάλιση Δεν καλύπτεται διαμονή

09 Αυγ