26 Ιουλ

Πωλητής-τρια χονδρικής

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εξωτερικός πωλητής B2B
Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία έως 35
Επιθυμητά Προσόντα: Επικοινωνία, καλή διάθεση
Η εταιρία προσφέρει: μισθό, ασφάλιση, ποσοστά

Telephone
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, αναζητά για πλήρη ή μερική απασχόληση Υπάλληλο για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ. Ωράριο κυλιόμενο πρωί – απόγευμα, 6ήμερη εργασία, με κυλιόμενο ρεπό. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Τουλάχιστον Απόφοιτοι Λυκείου - Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: Μισθός & Bonus

25 Ιουλ
Αθήνα [IF FASHION]

ΕΤΑΙΡΙΑ, γνωστή στο χώρο της μόδας, ζητεί άμεσα να προσλάβει προσωπικό για τα καταστήματά της στις περιοχές Νοτίων προαστίων, Αργυρούπολη, Ηλιούπολη και Παλαιό Φάληρο, θέση πωλήτριας/πωλητή. Παρέχεται βασικός μισθός, επίδομα αδείας, δώρο Χριστουγέννων, Πάσχα και bonus πωλήσεων.

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

23 Αυγ
Αθήνα [Agora Promotions]

Ζητούνται Φαρμακοποιοί ή Βοηθοί Φαρμακοποιού για να εργαστούν σε καταστήματα καλλυντικών στο Παγκράτι και στο Κέντρο. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδ: far

23 Αυγ

Ζητούνται κοπέλες για να εργαστούν ως Προωθήτριες σε Super Market ή Καταστήματα Καλλυντικών. Τηλ. επικοινωνίας : 210 6142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδικός: pro