25 Ιουλ

Μαγειρας Β

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχείο 5 * στην Αττική, αναζητά Μάγειρα Β για άμεση πρόσληψη.
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα
Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, άριστες συνθήκες εργασίας

Ξενοδοχείο στην Κύπρο

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Αθήνα [Agora Promotions]

Ζητούνται Φαρμακοποιοί ή Βοηθοί Φαρμακοποιού για να εργαστούν σε καταστήματα καλλυντικών στο Παγκράτι και στο Κέντρο. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδ: far

21 Αυγ
Αθήνα [Κώστας]

Εστιατόριο Αρμοδιότητες: Μάγειρας -Μαγείρισσα

21 Αυγ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΉ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Παραλαβών. Απαραίτητα Προσόντα: Χειριστής Κλαρκ (Ηλεκτρικού Παλετοφόρου), Γνώση ποιοτικού ελέγχου, Φόρτωση - Εκφόρτωση Φορτηγών, Έλεγχος Παραλαβών, Έλεγχος Αποστολών. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

20 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφέ - εστιατόριο. Περιοχή: Γαλάτσι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενο ωράριο

19 Αυγ
Αθήνα [Actionline]

Είσαι επικοινωνιακός; Θεωρείς τη διαπραγμάτευση βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σου; Εάν η απάντηση σου είναι “ΝΑΙ’’, τότε είσαι αυτός/ή που ψάχνουμε! H ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό, στη περιοχή της Καλλιθέας. Περιγραφή Θέσης - Σύμβουλος Ρύθμισης Τραπεζικών Υποχρεώσεων για πελάτες του Οργανισμού. - Επικοινωνία με πελάτες για διακανονισμό των ληξιπρόθεσμων οφειλών τους. Προσόντα -...

... Θέληση για εργασία και εξέλιξη
- Επιθυμητή εμπειρία σε θέσεις διαχείρισης πελατειακών σχέσεων ή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
- Εξοικείωση με χρήση Η/Υ
- Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Παροχές
- Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
- Μισθός: 640€ /6ωρο - 840€ /8ωρο και ασφάλιση
- Bonus απόδοσης κάθε μήνα
- Πενθήμερη απασχόληση, εναλλασσόμενες βάρδιες (09:00-20:00)
- Εργασία κοντά στον Σταθμό ΗΣΑΠ στην Καλλιθέα.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.