24 Ιουλ

Σερβιτόρος

Πάρος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Σερβιτόρος με γνώση αγγλικών από ξενοδοχείο στην Πάρο.
Παρέχεται διαμονή, διατροφή, ασφάλιση και καλός μισθός.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

Βασίλης Καρατζάς

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Πανελλήνια [ευη]

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρο - σερβιτόρα για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία ως σερβιτόρος εστιατορίου τουλάχιστον 1 έτος Γνώση Αγγλικών Παροχές: Ημερομίσθιο 40 ευρώ Ασφάλιση

20 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφέ - εστιατόριο. Περιοχή: Γαλάτσι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενο ωράριο

16 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για  Καφετέρια Περιοχή: Βόλος, Αλυκές Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχο πόστο Επιθυμητά προσόντα: Γνώση Αγγλικών Παροχές: Εξαήμερη εργασία,  κυλιόμενο ωράριο Ασφάλιση Δεν καλύπτεται διαμονή

06 Αυγ
Σκιάθος [HOTEL ARCO]

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Σκιάθο ζητάει σερβιτόρο με γνώση τουλάχιστον μίας ξένης γλώσσας, κοινωνικός, ευδιάθετος, πρόσχαρος για την καλοκαιρινή περίοδο 2019. Απαιτούμενα προσόντα: • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας. • Μεθοδικότητα, οργάνωση, αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα. Παρέχονται διαμονή και διατροφή. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.