22 Αυγ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά αναζητά υπάλληλο αποθήκης, νέο έως 25 ετών, ευγενικό, για απασχόληση αποθήκης, φορτοεκφόρτωση, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης.
Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών.
Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30
Ε - mail : stefdra@otenet.gr

Holidayland SA

Σχετικες Αγγελιες

19 Αυγ
Πειραιάς [UTECO ABEE]

Ανώνυμη Εταιρεία με έδρα τον Πειραιά, ζητεί υπάλληλο αποθήκης και καθημερινής διακίνησης παραγγελιών. Αρμοδιότητες: Διασφάλιση ορθής παραλαβής και αποστολής εμπορευμάτων. Εξασφάλιση ορθής καταγραφής προϊόντων και κωδικοποίηση τους εφαρμόζοντας τις διαδικασίες που ορίζει η εταιρεία. Οργάνωση & τακτοποίηση αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: -Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις -Ακεραιότητα και τήρηση διαδικασιών -Ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης και...

... προγραμματισμού εργασιών
-Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
-Καλή Γνώση Η/Υ για χρήση CRM
-Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και μηχανής
-Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση και εμπειρία χρήσης αυτοκινούμενου ανυψωτικού θα εκτιμηθεί

Η εταιρεία προσφέρει:
•Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
•Συνεχή εκπαίδευση
•Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης

Βιογραφικά στο παρακάτω email.

Tags:

26 Ιουλ
Αθήνα [ΓΙΦΑ ΕΛΛΑΣ]

Βοηθός Αποθηκάριου έως 35 ετών, κάτοικος Μενιδίου ή γύρω περιοχών , ζητείται από εισαγωγική εταιρία. Αποστολή βιογραφικών: info@gifa.gr

22 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΤΟΝΤΗΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε.]

Ζητείται υπάλληλος για πλυντήριο αυτοκινήτων σε πρατήριο καυσίμων. Ε.Ο Θεσσαλονίκης-Έδεσσας στο ύψος της Γέφυρας. Πλήρης απασχόληση.

22 Αυγ
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

ΑΝΩΝΥΜΗ εμπορική Εταιρεία στον Πειραιά, ζητά γραμματέα Διεύθυνσης, έως 30 ετών για διοικητική υποστήριξη γραφείου με άριστη γνώση Αγγλικών, Υπολογιστή και e - shops. Επιθυμητά προσόντα : Γνώση χειρισμού social media, Facebook και Λογιστικού προγράμματος : Atlantis. Βασικός μισθός. Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία. Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο e- mail: stefdra@otenet.gr

22 Αυγ
Θεσσαλονίκη [AMANATIADIS Idea bagno]

Η εταιρεία AMANATIADIS Idea bagno, στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξής της, αναζητεί άτομο ηλικίας από 28 εώς 38 χρονών, για τον εκθεσιακό μας χώρο στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: πολύ καλές γνώσεις διοίκησης- marketing, επικοινωνιακό και υπεύθυνο άτομο, πολύ καλή γνώση H/Y, καλή γνώση αγγλικών επιπέδου lower. Θα εκτιμηθεί πτυχίο και προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων- marketing καθώς και η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω...