14 Νοε

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο αποθήκης, νέο έως 25 ετών, ευγενικό, για απασχόληση αποθήκης, φορτοεκφόρτωση, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης.
Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών.
Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30.

Telephone
Holidayland SA

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Αθήνα [Διγκας Αναστάσιος ΕΕ]

Από την εταιρεία Διγκας Γ Ιατρικός Εξοπλισμός, ζητείται άτομο (άνδρας) για την κάλυψη θέσης αποθηκάριου. Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία ως αποθηκάριος στον κλάδο των Ιατρικών- Παραφαρμακευτικών προϊόντων Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας Γνώση ERP Softone Καλή γνώση αγγλικών Συνέπεια, επαγγελματισμός και όρεξη για δουλειά Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

10 Δεκ
Πειραιάς [GLOBALIS AΕ]

Ανάληψη κινδύνων κλάδου Ζωής Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες, Ασφαλιστές, διαχείριση ζημιών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση του κλάδου Ζωής. Θα εκτιμηθεί και η εμπειρία σε ομαδικά νοσοκομειακά ασφαλιστήρια Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Microsoft Office Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση, ομαδική ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: Εύρυθμη λειτουργία αποθήκης. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις ηλ/κων υπολογιστών, προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης π.χ. SOFT 1 , γνώσεις Αγγλικής γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Άδεια χειριστή περονοφόρων οχημάτων Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, δυνατότητες εξέλιξης

28 Νοε
Πειραιάς [ΜΑΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ-ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ, ΠΑΡΑΔΟΣΗ -ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ 250ΚΒ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΤΡΙΜΗΝΗ (ΕΛΑΧΙΣΤΟ) ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΧΡΗΣΗ Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΥΓΕΙΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ]

Αποθηκάριος ζητείται από βιομηχανία στη ΒΙ.ΠΕ.Θ Σίνδου. Επιθυμητή άδεια χειριστή κλαρκ και προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Αποστείλατε βιογραφικό στο παρακάτω email.