23 Ιουλ

Προωθήτριες για καλλυντικά

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητούνται προωθήτριες για καλλυντικά
Αρμοδιότητες: προώθηση επώνυμων καλλυντικών
Επιθυμητά Προσόντα: επιθυμητή προϋπηρεσία
Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό ημερομίσθιο & ασφάλιση

Telephone
Newthink

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητούνται άμεσα προωθήτριες με γνώση της Ρωσικής γλώσσας Αρμοδιότητες: Προώθηση επώνυμων προϊόντων Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή και ευπαρουσίαστη Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό ημερομίσθιο και ασφάλιση

24 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κουσαγιαννιδης Τριανταγυλλος]

Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Αρμοδιότητες: Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου - (Κατά προτίμηση με πτυχίο στην ειδικότητα που ζητείται) Η εταιρία προσφέρει:Κινητό τηλέφωνο - Αυτοκίνητο

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ANASTASIOS ATHELOGOS]

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΛΟΓΟΥ, ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΝΟΜΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Οίκος Νυφικών]

Πωλήτρια νυφικών και βραδινών ρούχων Εάν σας αρέσει ο χώρος της μόδας, είστε φιλόδοξη και θέλετε να αναπτύξετε την καριέρα σας ελάτε μαζί μας! Οίκος Νυφικών στη Θεσσαλονίκη αναζητεί: Πωλήτρια νυφικών και βραδινών ρούχων (Κωδικός θέσης: ΠΚ15) Το προφίλ σας • Εργάζεστε με υπευθυνότητα, συνέπεια και μεθοδικότητα. • Διαθέτετε ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας απέναντι στους πελάτες • Άνεση στις Δημόσιες Σχέσεις και...

... Αφοσίωση στην Εξυπηρέτηση Πελατών
• Ομαδικό πνεύμα και εργατικότητα