23 Ιουλ

ΤΥΛΙΧΤΗΣ - ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από το ψητοπωλείο μας Steak Corner, ζητείται άτομο για τύλιγμα σάντουιτς και βοήθεια στην κουζίνα.
Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο ,Κος Θωμάς.

Telephone
Steak Corner

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη-α - Βοηθό Κουζίνας για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Προετοιμασία πρώτων υλών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [MYKLIMA ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ]

Η εταιρία Myklima με έδρα στην Θεσσαλονίκη, ζητά ένα άτομο ψυκτικό και ένα άτομο βοηθό ψυκτικού με γνώσεις και στα υδραυλικά έως 30 χρονών.

13 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ARTSOUND AND LIGHTS]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή - Γραμματειακή Υποστήριξη από εταιρεία στη Θεσσαλονίκη, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο το επαγγελματικού ήχου & εξοπλισμού. Θέση εργασίας εξαήμερης απασχόλησης, πεντάωρο. Αρμοδιότητες: Καταχώρηση τιμολογίων Διαχείριση προγράμματος μηχανογράφησης ERP Γραμματειακή υποστήριξη - Τηλεφωνική επικοινωνία Επικοινωνία με πελάτες Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ Λογιστικής Άριστη γνώση της Αγγλικής...

... γλώσσας , γραπτή προφορική
Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (word, excel, internet)
Γνώση προγράμματος μηχανογράφησης Pylon
Υπευθυνότητα

Η εταιρία προσφέρει:
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση
Προοπτικές εξέλιξης

Tags:

09 Αυγ
Πρέβεζα [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο]

Έμπειρος ψήστης -τυλιχτής -ια, στην περιοχή Θεσσαλονίκη ,Ρετζικι. Αρμοδιότητες: ψήστης -τυλιχτής Απαραίτητα Προσόντα: έμπειρος Η εταιρία προσφέρει: μόνιμη εργασία.