23 Ιουλ

Ψήστης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται ψήστης με εμπειρία στο κάρβουνο για την περιοχή Χαλκιδική Πευκοχώρι!

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο]

Έμπειρος ψήστης -τυλιχτής -ια, στην περιοχή Θεσσαλονίκη ,Ρετζικι. Αρμοδιότητες: ψήστης -τυλιχτής Απαραίτητα Προσόντα: έμπειρος Η εταιρία προσφέρει: μόνιμη εργασία.

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα -ψήστη για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Προετοιμασία Μαγείρεμα & ψήσιμο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ (συζητήσιμο) Ασφάλιση Εξαήμερη εργασία (κυλιόμενο ρεπό)

07 Αυγ
Ζάκυνθος [ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ]

ΨΗΣΤΗΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ Απαραίτητα Προσόντα: ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΨΗΣΤΗ Η εταιρία προσφέρει: ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΜΟΝΗ

24 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κουσαγιαννιδης Τριανταγυλλος]

Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Αρμοδιότητες: Ψυκτικός - Εγκαταστάτης Κλιματισμού - Συντηρητής Καυστήρων Αερίου Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου - (Κατά προτίμηση με πτυχίο στην ειδικότητα που ζητείται) Η εταιρία προσφέρει:Κινητό τηλέφωνο - Αυτοκίνητο

23 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ANASTASIOS ATHELOGOS]

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΛΟΓΟΥ, ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΝΟΜΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΟΝΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL