23 Ιουλ

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ-Α

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ-Α ΣΕ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Κέρκυρα [ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΪΑΤΡΕΙΟ Α.Ε.-ΜΟΝΑΔΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ]

Η "ΘΕΡΑΠΕΙΑ Ιδιωτικό Πολυϊατρείο Α.Ε.-Μονάδα Ημερήσιας Νοσηλείας" ζητά προσωπικό για την κάλυψη θέσεως στην ειδικότητα " ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ-ΠΛΗΡΩΜΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟΥ". Αποστολή βιογραφικών υπόψιν κυρίας Μακρής Έφη στα email: efimakri31@gmail.com / reception@therapia-sa.gr Για περισσότερες πληροφορίες στα τηλέφωνα επικοινωνίας : 6949568634 / 2661081300 / 2661081301 καθημερινά από τις 08:00 π.μ. - 21:00 μ.μ..

21 Αυγ
Πανελλήνια [ευη]

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

20 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφέ - εστιατόριο. Περιοχή: Γαλάτσι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενο ωράριο

16 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για  Καφετέρια Περιοχή: Βόλος, Αλυκές Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχο πόστο Επιθυμητά προσόντα: Γνώση Αγγλικών Παροχές: Εξαήμερη εργασία,  κυλιόμενο ωράριο Ασφάλιση Δεν καλύπτεται διαμονή

01 Αυγ
Κέρκυρα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Οδηγούς με δίπλωμα Β' & Γ’ κατηγορίας για εταιρία τροφίμων. Περιοχή: Κέρκυρα, Πέλεκας Αρμοδιότητες: Δρομολόγια από και προς το πελατολόγιο. Φορτοεκφόρτωση παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα Β΄&  Γ' κατηγορίας. Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός : Β' κατηγορία ~ 800 - 900 ευρώ / Γ' κατηγορία ~ 900 - 1000 ευρώ Ασφάλιση. Άμεση πρόσληψη. Μόνιμη Συνεργασία. Δεν παρέχεται διαμονή.