23 Ιουλ

Γυναίκα Βοηθός κουζίνας

Ανάφη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται γυναίκα για τη θέση Βοηθός Κουζίνας από ψαροταβέρνα στην Ανάφη (δίπλα στην Σαντορίνη).
Παρέχεται διαμονή, διατροφή, ασφάλιση και καλός μισθός.
Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: 2017elpis@gmail.com

Βασίλης Καρατζάς

Σχετικες Αγγελιες

23 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρη-α - Βοηθό Κουζίνας για εστιατόριο. Περιοχή: Τσαγκαράδα, Πήλιο Αρμοδιότητες: Καθαριότητα Προετοιμασία πρώτων υλών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν έως τέλη Σεπτέμβρη

09 Αυγ
Πρέβεζα [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

05 Αυγ

Περιγραφή ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

23 Αυγ
Αθήνα [Agora Promotions]

Ζητούνται Φαρμακοποιοί ή Βοηθοί Φαρμακοποιού για να εργαστούν σε καταστήματα καλλυντικών στο Παγκράτι και στο Κέντρο. Πλήρης απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 6142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδ: far

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [MYKLIMA ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ]

Η εταιρία Myklima με έδρα στην Θεσσαλονίκη, ζητά ένα άτομο ψυκτικό και ένα άτομο βοηθό ψυκτικού με γνώσεις και στα υδραυλικά έως 30 χρονών.