23 Ιουλ

Σερβιτόρος για ναργιλέδες

Κατερίνη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

σερβιτόρος
Αρμοδιότητες: σερβίρισμα
Απαραίτητα Προσόντα: ευχάριστος άνθρωπος με όρεξη για δουλειά.
Επιθυμητά Προσόντα: νεαρός, περιοχή Κατερίνης.
Η εταιρία προσφέρει: 4 ευρώ την ώρα.

Telephone
Μάρκου παρης

Σχετικες Αγγελιες

30 Ιουλ
Κατερίνη [Εστιατόριο]

Ζητείται άτομο για σέρβις στο εστιατόριο "Απόλαυση" στην Κατερίνη. Μόνιμη συνεργασία. Απαραίτητη η προηγούμενη εμπειρία.

21 Αυγ
Πανελλήνια [ευη]

Άμεσα ζητάμε σερβιτόρο και σερβιτόρα στην Πάργα σε καφέ. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 900 ευρώ. Βιογραφικό στο παρακάτω email.

20 Αυγ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για καφέ - εστιατόριο. Περιοχή: Γαλάτσι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενο ωράριο

16 Αυγ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για  Καφετέρια Περιοχή: Βόλος, Αλυκές Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχο πόστο Επιθυμητά προσόντα: Γνώση Αγγλικών Παροχές: Εξαήμερη εργασία,  κυλιόμενο ωράριο Ασφάλιση Δεν καλύπτεται διαμονή

06 Αυγ
Σκιάθος [HOTEL ARCO]

Ξενοδοχειακή μονάδα στη Σκιάθο ζητάει σερβιτόρο με γνώση τουλάχιστον μίας ξένης γλώσσας, κοινωνικός, ευδιάθετος, πρόσχαρος για την καλοκαιρινή περίοδο 2019. Απαιτούμενα προσόντα: • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας. • Μεθοδικότητα, οργάνωση, αποτελεσματικότητα, υπευθυνότητα. Παρέχονται διαμονή και διατροφή. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.