22 Ιουλ

ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΚΙΝΗΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η RE/MAX New Deal , η Νο.1 εταιρεία Διαχείρισης Ακίνητης Περιουσίας στην Ελλάδα,ζητά να εντάξει στο Δυναμικό της Νέους Συνεργάτες, Σύμβουλους Ακίνητης Περιουσίας.
Παρέχεται Υψηλής Τεχνογνωσίας Εκπαίδευση,καθώς και ιδανικές προδιαγραφές εξέλιξης και συνθήκες ανάπτυξης μέσα από την λειτουργία και την εμπειρία της ηγετικής θέσης της RE/MAX NewDeal στην Ελληνική αγορά ακινήτων.

ΡΕ/ΜΑΧ newdeal

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Αθήνα [HR Insurance – Αθήνα, Αττική]

Περιγραφή Εργασίας: Ασφαλιστικό Γραφείο , αναζητά για τη στελέχωση των γραφείου Αθηνών, νέες και νέους με φιλοδοξίες , επικοινωνιακές ικανότητες και ισχυρό χαρακτήρα,ικανούς να αναλάβουν υπεύθυνες θέσεις για καριέρα στο χώρο της ασφαλιστικής διαμεσολάβησης. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι χρειάζεται να διαθέτουν: • Απολυτήριο Λυκείου • Οργανωτικές Ικανότητες και Ευχέρεια Επικοινωνίας • Επιθυμητό πτυχίο ανώτερης / ανώτατης σχολής • Επιθυμητή η εμπειρία στο...

... χώρο των πωλήσεων

Προσφέρονται
• Ελκυστικό σύστημα σταθερών αμοιβών και υψηλών bonus παραγωγικότητας .
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Παρότρυνση και υποστήριξη για επαγγελματική εξέλιξη
• Διαρκής και συστηματική εκπαίδευση στην Ελλάδα και το εξωτερικό.
• Ανταγωνιστικό πλαίσιο ομαδικής ασφάλισης.

Παρακαλούμε να αποστείλετε το Βιογραφικό Σημείωμα
Εφόσον στέλνετε αρχικά email για την θέση εργασίας η εταιρεία έχει την συγκατάθεσή σας να επεξεργαστεί τα προσωπικά σας δεδομένα και να επικοινωνεί μαζί σας τηλεφωνικώς ή με email ή με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης για τον σκοπό προσφορά εργασία κατάλληλη προς εσάς. Επίσης να προωθεί το βιογραφικό σας , και άλλα στοιχεία που πιθανώς σας ζητηθούν προς τις ενδιαφερόμενες συνεργαζόμενες εταιρίες, με σκοπό προσφορά εργασία κατάλληλη προς εσάς.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση, Πρακτική άσκηση, Ελεύθερος επαγγελματίας, Εκπαιδευόμενος

Tags:

24 Αυγ
Αθήνα [ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΛΑ]

ΦΥΛΑΞΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΑΙΔΙΩΝ Αρμοδιότητες: Δημιουργική απασχόληση παιδιών Απαραίτητα Προσόντα: Αγάπη για τα παιδιά, συνέπεια , εντιμότητα, υπευθυνότητα.

23 Αυγ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

23 Αυγ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

23 Αυγ
Αθήνα [RESEARCH SYNELIXIS]

Ζητείται καθηγητής Χρηματοοικονομικής-Τραπεζικής, για πανεπιστημιακά μαθήματα. Απαραίτητη προϋπόθεση Μεταπτυχιακός τίτλος στο γνωστικό αντικείμενο ενδιαφέροντος. Πρόσθετο προσόν, Διδακτορικός τίτλος σπουδών.