22 Ιουλ

Εξωτερικός πωλητής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ebitaplus, Παραγωγή -Εμπόρια Χάρτου, ζητούν πωλητή/πωλήτρια, για πλήρη απασχόληση, για την στελέχωση του καταστήματος στο Καλοχώρι Θεσ/νίκης

Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία στην πώληση τουλάχιστον 2 ετών.
Η γνώση ταμείου θα συνεκτιμηθεί. Γνώση κινητού τηλεφώνου smartphone (email,παραγγελίες κτλ)

Η εταιρία προσφέρει: Δικό της όχημα, εταιρικό τηλέφωνο κτλ.

ebitaplus

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [NGA GROUP]

Η εταιρεία NGA GROUP που εδρεύει στη Θεσσαλονίκη και δραστηριοποιείται στο χώρο της μόδας, ζητά εξωτερικό πωλητή ή πωλήτρια, με προϋπηρεσία στον χώρο της μόδας, για την προώθηση των προϊόντων της. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ • Προϋπηρεσία στο χώρο της μόδας • Δυνατότητα ταξιδίων σε ολόκληρη την Ελλάδα • Επιθυμητό Ι.Χ αυτοκίνητο για μετακινήσεις

09 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Εταιρεία Πωλήσεων]

Τοπική επιχείρηση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, λόγω νέων αρμοδιοτήτων στο γραφείο, αναζητά νέο/α 20 έως 28 ετών (2 θέσεις - Άμεση Κάλυψη) για να αναλάβει τα νέα καθήκοντα της εταιρίας. Καθήκοντα: • Διαφημιστικές Καμπάνιες • Έρευνα Αγοράς • Δημόσιες Σχέσεις ( η θέση δεν άφορά φυλλάδια ή τηλεφωνικό κέντρο ) Προσόντα: • Άμεση διαθεσιμότητα • Γνώση Αγγλικών • Επαγγελματισμός Στη νέα θέση παρέχεται και η κατάλληλη εκπαίδευση. Αποστολή...

... βιογραφικών με ΠΛΉΡΗ στοιχεία επικοινωνίας.

Tags:

07 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σχεδιάστρια-στη-Πωλητή/τρια για μεγάλη βιοτεχνία σαλονιών και ταπετσαρίας Περιοχή: Συκιές, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Γραμματειακή Υποστήριξη Πωλήσεις Χρήση Σχεδιαστικού Προγράμματος "1992" Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση άλλου σχεδιαστικού προγράμματος θα εκτιμηθεί Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Εξαήμερη Εργασία Δε-Σα 07:00 - 16:00

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [AQUA HELLAS]

πωλητής Αρμοδιότητες: για περίοδο Διεθνής Έκθεσης στη Θεσσαλονίκη Απαραίτητα Προσόντα: άνεση στην επικοινωνία Επιθυμητά Προσόντα: άνεση στην επικοινωνία Η εταιρία προσφέρει: Μισθός + μπόνους.

02 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Κανελλόπουλος]

Το δίκτυο πολυκαταστημάτων ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ αναζητά άτομο για εργασία πλήρους απασχόλησης στην θέση πωλητή/ιας. Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον. Επιθυμητά προσόντα: • προϋπηρεσία στο αντικείμενο • καλή γνώση Αγγλικών • επικοινωνιακές δεξιότητες