21 Ιουλ

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ζητείται σε 4στερο ξενοδοχείο στη Γλυφάδα.
Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία, γνώση Αγγλικών,
Ώρες επικοινωνίας 11:00-20:00

Telephone
Golden Sun Hotel

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Αθήνα [ΕΛΕΚΤ Α.Ε.]

Η εταιρεία ΕΛΕΚΤ Α.Ε. ζητά Καμαριέρα / Καθαρίστρια για απασχόληση στην Αττική. Θέση εργασίας ετήσιας, πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή Ομαδικό πνεύμα εργασίας Εντιμότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός Παροχές: Μισθός & ασφάλιση Μπόνους αποδοτικότητας Εκπαίδευση Φιλικό περιβάλλον εργασίας

01 Αυγ
Θήρα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Καμαριέρα για εργασία σε ξενοδοχείο στην Σαντορίνη Αρμοδιότητες: καμαριέρα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή και ασφάλιση

01 Αυγ
Πρέβεζα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Καμαριέρα για εργασία σε ξενοδοχείο στην Πρέβεζα Αρμοδιότητες: καμαριέρα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή, διατροφή και ασφάλιση

24 Ιουλ
Ζάκυνθος [EL GREKO]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

19 Αυγ
Αθήνα [Actionline]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση εξυπηρέτησης πελατών σε τηλεφωνικό κέντρο. Περιγραφή Θέσης - Τηλεφωνική υποστήριξη & εξυπηρέτηση πελατών - Διαχείριση αιτημάτων εισερχόμενων κλήσεων, επίλυση τεχνικών και άλλων προβλημάτων -...

... Δημιουργία στέρεων σχέσεων με πελάτες εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με απόλυτο επαγγελματισμό

Προσόντα
- Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη
- Απόφοιτοι Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
- Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρείες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας)
- Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
- Εξοικείωση με χρήση Η/Υ

Παροχές
- Υψηλές αμοιβές και ασφάλιση
- Πενθήμερη part- time απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
- Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.