21 Ιουλ

Πωλήτρια σε ζαχαροπλαστείο

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πωλήτρια σε ζαχαροπλαστείο για ημιαπασχόληση. Εμπειρία στον χώρο επιθυμητή.

Telephone
Ζαχαροπλαστείο "Σπέσιαλ"

Σχετικες Αγγελιες

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Housemade]

Πωλήτρια με προϋπηρεσία και γνώση παραγωγής καφέ ζητείται από αρτοζαχαροπλαστειο στην περιοχή Μπότσαρη.

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [MOUNT ATHOS ART]

ΧΑΝΙΩΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΩΛΗΣΕΩΝ - ΠΩΛΗΤΡΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ, ΡΩΣΙΚΗΣ, ΣΕΡΒΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει: 700 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΕΖΟΝ ΑΠΟ ΜΑΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ.

03 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ALPE]

Ζητείται εξωτερική πωλήτρια από εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών σε Εταιρεία στην Θεσ/νίκη και την Χαλκιδική. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

28 Νοε
Θεσσαλονίκη [Εταιρεία Πωλήσεων]

Ο κάτοχος της θέσης αυτής, έχει ως σκοπό την ανάπτυξη νέου και διατήρηση υπάρχοντος πελατολογίου Βασικές λειτουργίες και καθήκοντα: • Ερευνά, εντοπισμός, επικοινωνία & πώληση σε εν δυνάμει πελάτες στην εσωτερική αγορά Απαραίτητα Προσόντα: • Ενασχόληση με την αγορά των τηλεπικοινωνιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν • Οργανωτικές & διαπραγματευτικές ικανότητες • Άνεση επικοινωνίας • Αποτελεσματικότητα στην επίτευξη στόχων • Ηλικία 25 έως 30 ετών • Καλή...

... γνώση γραπτού & προφορικού λόγου Ελληνικής γλώσσας

Παροχές
• Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών + Bonus
• Μόνιμη συνεργασία
• Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον

Tags:

27 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΤΖΟΣ Γ&Μ ΟΕ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΗΣ ΑΡΤΟΣΚΕΥ/ΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΟΧΙ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ