20 Ιουλ

ΟΔΗΓΟΣ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ

Πάρος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ
Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΡΕΑΤΩΝ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Αυγ
Αθήνα [ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ

18 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΑUTOCARE O.E]

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΗ ΜΕ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΟ ΟΜΙΛΟ Αρμοδιότητες: ΟΔΗΓΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΔΙΚΥΚΛΟΥ-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ Η/P, ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΕΝΣΗΜΑ, ΔΩΡΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

16 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Δημήτρης]

άτομο, ανεξαρτήτου φύλου, για υπάλληλος κρεοπωλείου. Αρμοδιότητες: ως βοηθός κρεοπωλείου Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παρασκευασμάτων, εξυπηρέτηση πελατών Η εταιρία προσφέρει: μερική απασχόληση, ανατολική Θεσσαλονίκη

08 Αυγ
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Οδηγό για εργοστάσιο Περιοχή: Σκύδρα Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Κατοχή ΙΧ Κατοχή Διπλώματος Ε΄Κατηγορίας (Συρόμενα) Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση Εξαήμερη Εργασία Δε-Σα 08:00 - 16:00

04 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σταφυλίδης]

Ζητείται οδηγός φορτηγού με δίπλωμα Γ κατηγορίας, για άμεση πρόσληψη για διανομή στο κέντρο. Απαραίτητη η προϋπηρεσία.