19 Ιουλ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Θεσσαλονίκη [EMPORIO GRAMA]

Ζητείται πεπειραμένη πωλήτρια για το κατάστημά μας στη Θεσσαλονίκη, Ίωνος Δραγούμη 31. Προσόντα: -Εμπειρία σε θέση πωλήτριας -Βασικές γνώσεις Η/Υ -Γνώσεις Αγγλικών -Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης. Για να υποβάλετε το βιογραφικό σας, στείλτε e-mail στην παρακάτω διεύθυνση.

19 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σταυρουλα]

Ζητείται πωλήτρια στους Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης, με εμπειρία, για αρτοζαχαροπλαστείο, με γνώσεις καφέ, εμφανίσιμη, με όρεξη για δουλειά, γρήγορη. Κυρία Σταυρούλα, ώρες επικοινωνίας 8:30-13:00.

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

21 Αυγ

Η EmporioGrama, μία 100% Ελληνική εταιρεία μόδας με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης να επανδρώσει το δημιουργικό της τμήμα και να εντάξει στο δυναμικό της: Έμπειρη Στυλίστρια- Σχεδιάστρια μόδας. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: • Ευρεία αντίληψη της βιομηχανίας της μόδας, μελέτη, παρακολούθηση και εξοικείωση με τις παγκόσμιες τάσεις της μόδας και του design • Παρακολούθηση των καταναλωτικών προτιμήσεων και πρόβλεψη των μελλοντικών...

... τάσεων στον κλάδο της ένδυσης
• Ομαδικό πνεύμα προς επίτευξη των προκαθορισμένων στόχων
• Καλλιτεχνικό ταλέντο και αισθητική αντίληψη
• Επινοητικότητα και δυναμισμό
Aποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

Tags:

21 Αυγ

Από την εταιρεία ενδυμάτων Emporio Grama, ζητείται υπάλληλος διαχείρισης ηλεκτρονικού καταστήματος για να αναλάβει την στελέχωση του ηλεκτρονικού καταστήματος σε Ελλάδα και εξωτερικό. Απαραίτητη προϋπόθεση, εμπειρία στον τομέα του ρουχισμού και της μόδας γενικότερα. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.